Hakkımızda

Bilişim sektörüne 1988 yılında katılan Elips Elektronikuzun senelerin getirdiği birikimle, iyi niyet ve doğruluk esasından ayrılmadan, sabırla ve azimle çalışarak, attığı cesur adımlarla, bugün sektöre yön veren öncü firmalardan biri oldu.

Bu büyüme süreci içerisinde işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırken, bir yandan da hizmet alanlarımızı genişletmeyi hedefledik. 2000 yılında internet sektöründe hizmet vermek üzere Kumsaati, 2007 yılında son teknolojiyi rekabetçi fiyatlarla ve eksiksiz destek hizmetiyle sunan Normdata, 2015 yılında ise HP yazıcı ve sarf malzemeleri DMO Yetkili Satıcısı olarak Govtek, şirketler grubumuzun çatısı altında faaliyet göstermeye başladı.

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren grup şirketlerimiz, teknolojinin sunduklarını kitlelere taşırken kurumsal prensiplerini daima korumaya, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini uygulamaya odaklandı.

Yılda iki kez yazılı olarak da bastığımız Sinerji ile dijital ortamda da grup şirketlerimizin faaliyetleri konusunda siz takipçilerimizi bilgilendirmeyi ve hizmet sunan çalışanlarımızı tanıtmayı hedefliyoruz.